MÜÜGITINGIMUSED

Üldised tingimused

Käesolevad Ceranos Invest OÜ  e-poe https://kajak-seabird.ee/ müügitingimused (edaspidi: tingimused) kehtivad https://kajak-seabird.ee/ veebipoest ostmisel internetiaadressilt https://kajak-seabird.ee/

Toodete müüja on Ceranos Invest OÜ (edaspidi: müüja), aadress Kaisa, Kalesi küla, Raasiku vald, 75207 Harju maakond, Eesti. Registrikood 11093648, tel: +3725524119 e-posti aadress info@kajak-seabird.ee.

Tingimustega reguleeritakse õigussuhteid, mis tekivad müüja ja https://kajak-seabird.ee/  toodete ostja (edaspidi: klient) vahel.

Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil https://kajak-seabird.ee/ . Kui klient esitab tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohalduvad tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimused.

Kliendil on võimalik enne tellimuse esitamist tingimused salvestada ja printida.

Klient nõustub https://kajak-seabird.ee/  tellimuse kinnitamisega tingimustes sätestatuga.

https://kajak-seabird.ee/  veebikeskkonnas olevate toodete piltidel on illustreeriv tähendus.

Kajak Seabirdi klienditeeninduse kontaktandmed on: info@kajak-seabird.ee , tel: +3725524119

Tellimuse esitamine

Klient valib https://kajak-seabird.ee/ veebipoest välja soovitud toote/tooted ja lisab tellimusse.

Klient valib tellimuse üleandmise viisi ja koha.

Klient kinnitab tellimuse ja tasub kogu tellimuse eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades.

Klient kontrollib enne tasumist, et tellimuses kajastatud tooted, kogused ja hinnad vastavad kliendi tegelikule soovile.

Pärast pangalingiga tasumist tuleb kliendil vajutada nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile automaatse e-kirja.

Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest, teavitades sellest klienti e-posti teel koos loobumise põhjusega. Juhul, kui müüja loobub tellimuse täitmisest, tagastatakse tellimuse maksumus vastavalt punktile

Hinnad ja maksmine

Toodete hinnad https://kajak-seabird.ee/ e-poes on toodud eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

Toodetele kehtivad ostu tegemise hetkel https://kajak-seabird.ee/ e-poes kuvatud hinnad. Juhul kui müügihind on toote kättesaamise ajaks muutunud, jääb jõusse tellimuse vormistamise hetkel kehtinud hind.

Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna https://kajak-seabird.ee/ täies ulatuses näidatud viisidel.

Tellimuse maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt kliendi ja panga- või krediitkaardi väljastaja vahel sõlmitud lepingule.

Pangalingiga maksmine

Tasumine toimub https://kajak-seabird.ee/  e-poest väljaspool – pangalingiga tasumisel vastava panga ja krediitkaardiga tasumisel Revolut turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Arvega maksmine

Toodete eest tellimuse alusel võib tasuda ettemaksuna 100%. Ettemaksuarve maksekorraldusele märkige selgituseks tellimuse number. Tellimus on kinnitatud peale tellimuse tasumist ning ülekande laekumist.

Makse saaja: Ceranos Invest OÜ
Kaisa, Kalesi küla, Raasiku vald, 75207 Harju maakond, Estonia
Reg. no.: 11093648
VAT ID: EE100955220

Arvelduskonto: EE151200001283582247
Pank: AS CITADELE BANKA EESTI FILIAAL,
SWIFT: PARXEE22

Juhul, kui klient valib tellitud toodete müüja poolt kohale toimetamise (s.t ei tule ise toodetele järele), lisandub müügihinnale toodete kohaletoimetamise tasu.

Ceranos Invest OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.

Transport

Kliendi tellitud tooted toimetatakse määratud aadressile Eestis. Toodete üleandmise täpsem aeg lepitakse müüja ja kliendi vahel eelnevalt kokku telefoni teel.

Kui toodete kättesaamisel ilmneb, et toodete hulgas on mitte tellitud, defektseid tooteid tuleb sellest koheselt teavitada müüja klienditeenindust. Kliendi kohustus on koheselt pärast tellimuse kättesaamist kontrollida tarnitud tooteid ning viivitamatult teavitada müüja klienditeenindust võimalikest vigadest ja kahjustustest e-maili info@kajak-seabird.ee  või telefoni teel+3725524119

Kui tellimusega on mingeid probleeme, võetakse kliendiga ühendust telefoni või e-maili teel.

Toodete kahjustumise või kadumise risk läheb üle kliendile kättesaamisest.

Toodetel, mille transpordiviisiks Omniva – saadame Omniva pakiautomaadi kaudu. Kui pakk on liiga suur (näiteks aerud, istmed jne), et pakiautomaati mahtuda, toimetatakse see lähimasse postkontorisse.

Tarneaeg

Laos olevatele kajakkidele on tarneaeg 1-2 nädalat. Spetsiaalmudelite tarne võib olla 2-3 kuud. Tarneaeg lepitakse kokku iga kliendiga individuaalselt, sõltuvalt sellest, kuhu tarne on. Tulenevalt kajaki suurusest ja kaalust, palume võimalusel klientidel aidata juhti kajaki mahalaadimisel. Klienti teavitatakse 2-5 päeva enne tarnet.

Tulen ise järgi SeaBird lattu

Tellitud kaubale on võimalik ise järgi tulla Kaisa, Kalesi küla, Raasiku vald asuvasse lattu. NB! Lattu mineku aeg tuleks eelnevalt kokku leppida, et tellimuse saaks teie jaoks laos valmis komplekteerida.

Garantii

Kõikidel meie kajakkidel on viieaastane tehasegarantii (tehasegarantii tingimused ja info https://kajak-seabird.ee/kasutusjuhend/ ).

SeaBird Designs toodetele kehtib ka 100% rahulolugarantii, mis tähendab, et 30 päeva jooksul on võimalik kajak vahetada muu mudeli vastu, kui te ei ole rahul teile soovitatud mudeliga.

Kauba tagastamine/pretensioonid

Kajakkide rahulolugarantii – 30 päeva jooksul on võimalik kajak vahetada muu mudeli vastu, kui te ei ole rahul teile soovitatud mudeliga. Vahetus- ja tagastamisõigus on 30 päeva jooksul alates kauba vastuvõtmise ajast tellija poolt. Kajaki tagastamine tuleb eelnevalt kokku leppida telefoni või e-maili teel: info@kajak-seabird.ee, tel +3725524119. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud. Toodete tagastamisega seonduvad kulud kannab klient.

Kui tagastamise põhjuseks on praaktoode või kauba kahjustus, kannab tagastamisega seonduvad kulud müüja. Kauba tagastamine tuleb eelnevalt kokku leppida telefoni või e-maili teel info@kajak-seabird.ee, tel +3725524119. Kauba tagastamisel palume alati lisada saatja info – nimi, aadress ja telefoninumber.

Tellijal on õigus põhjust avaldamata 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning kaup ümber vahetada, tellimus tühistada või tagastada. Kauba tagastamisest, tellimuse tühistamisest palume informeerida kirjalikult e-maili või telefoni teel info@kajak-seabird.ee,tel +3725524119  Tagastamisele või väljavahetamisele kuuluv kaup peab olema kasutamata, s.t vastama samale seisukorrale mis ostuhetkel ja olema ühtlasi ka originaalpakendis.

Juhul, kui klient on lepingust taganenud ja tagastatud tooted on nõuetekohased, tagastab müüja kliendile tellimuses olnud toote (toodete) maksumuse. Postikulu ei kuulu tagastamisele. Toodete tagastamisega seonduvad kulud kannab klient. 

Toote ümbervahetamise korral tasub klient tagastamise kulud ja uue kauba saatmise kulud.

Tagasimaksed, mida müüja teostab vastavalt käesolevatele tingimustele, tehakse 14 päeva jooksul peale kauba lattu tagasi jõudmist.  Tagasimaksed tehakse kliendi samale arvelduskontole, millelt tellimuse eest maksti.