SeaBird Designs asutati 2006 aastal Norras ja on praeguseks üks kiiremini kasvav kajakke tootev ettevõte Euroopas. Alustasime Norras ja tänaseks on meil 80 edasimüüjat enam kui 30 erinevas riigis üle maailma. SeaBird Designs on viimased 10 aastat olnud Norras enimmüüdud kajaki bränd.

Eestis asuv kajakitehas on pereettevõte, mida juhivad Aljona Ystmark ja Len Ystmark.

SeaBird Designs asutaja on norralane Len Ystmark, kes on kajakkidega ja kajakkide tootmisega tegelenud juba paarkümmend aastat. Kunagisest hobist on saanud austatud ja kiiresti arenev äri. Lenil on kirg looduse ja spordi vastu – pärand lapsepõlvest, matka- ja telkimisretkedest isaga Norra fjordides.

SeaBird Designs alustas komposiit- ja polüetüleenkajakkide tootmist 2006 aastal oma tehases Hiinas, Guangzhous. 2019 aastal koliti SeaBird Designs tehas Eestisse. Praegu pakume 25 komposiitmaterjalist mudelit erinevates stiilides: Touring, Grööni, Briti, Fitness ja Surfski. Lisaks on tootevalikus 14 erinevat polüetüleenist kajaki mudelit: merekajakkidest harrastusmudeliteni ja spetsiaalselt kalastuseks mõeldud kajakid. Kasutame ka uut vormipuhumistehnoloogiat, mis tagab parima kvaliteedi parima hinna eest. Puhumisvormitud HDPE on teistest paadimaterjalidest oluliselt purunemiskindlam. Meie eesmärk on pakkuda taskukohase hinnaga tippkvaliteetseid kajakke.

SEABIRD DESIGNS ÄRITEGEVUSE KOLM PEAMIST PÕHIMÕTET:

1. INNOVATSIOON: pakkuda oma klientidele regulaarselt uuenduslikke tehnoloogiaid, uusi mudeleid ja uusi disainilahendusi

2. KVALITEET: oleme pühendunud iga meie toodetava kajaki kvaliteedi ja oma tegevuste iga aspekti pidevale parandamisele

3. HINNA KVALITEEDI SUHE: Meie ärifilosoofia on pakkuda meie klientidele parimat hinna kvaliteedi suhet. Püüame pidevalt leida võimalusi kulude minimeerimiseks ja kvaliteedi maksimeerimiseks.