SeaBird Designs on Norra ja Põhja-Euroopa juhtiv kajakkide tootja. Ettevõtte asutas 2006 aastal Len Ystmark. Tänaseks müüb ettevõte kajakke ning aerutamise varustust rohkem kui 30 riiki üle maailma. SeaBird Designs rahvusvaheliste hindade ning edasimüüjatega on võimalik tutvuda www.seabirddesigns.com lehel.

SeaBird Designsi Eestis asuv kajakitehas ja ladu kuulub 100% ettevõttele. Ettevõtet juhivad Aljona ja Len Ystmark.

Kajakke müüakse ilma kallite vahendajate ja nende lisatasudeta, mistõttu on kajakid väga taskukohaste hindadega. SeaBird Designs kajakid on juba kaheksa aastat olnud enimmüüdud kajakid Norras. Meie toodangus on 40 unikaalset ja erilist kajaki mudelit, mis on jagatud järgmistesse kategooriatesse: merekajakid, sportkajakid, surfski kajakid ja harrastus- ja kalastuskajakid.

Toodete kohta on võimalik saada juhiseid ja õpetusi ettevõtte töötajatelt, kes on ka ise aktiivsed aerutajad. See garanteerib selle, et leiate teile ja teie vajadustele kõige paremini sobivama kajaki. Meie kajakke ja lisavarustust on võimalik osta meie veebisaidilt, küsimuste korral aitame telefoni või e-maili teel.

Oleme sõlminud väga häid transpordilepinguid, mis võimaldavad pakkuda kiiret, usaldusväärset ja ohutut tellimuste kohale toimetamist.

Norra SeaBird Designs kajakkide ja aerude disainilahenduste taga on tuntud nimed, ulatuslikud teadusuuringud ja ekspertteadmised. Tootmine põhineb kaasaegsel tehnoloogial ja toorained on kvaliteedilt esmaklassilised.

Oleme uhked oma disainerite üle – Ingvar Ankervik, Rob Feloy, Bjørn Thomasson ja Norra SeaBird Designs-i meeskond. Eelnimetatud on tuntud maailma juhtivate kajaki disainerite seas ning nad on saavutanud märkimisväärse rahvusvahelise tunnustuse mitmete testivõitudega ja aasta parima kajaki tiitlitega.

Väga tähtis inimene SeaBird Designs-is on ka tehnoloogia- ja tootmisdirektor ameeriklane Dave Krüger. Dave Krügeril on üle 20 aastane töökogemus USA suurimate kajakitootjate juures. Tema väärtuslikud teadmised kajakkide tootmisvaldkonna kohta on läbi aja kaasa aidanud meie kajakkide ja aerude kvaliteedi tõstmisele.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kõrgekvaliteetseid kajakke ja aere turu parimate hindadega.

SEABIRD DESIGNS ÄRIMUDELI KOLM PEAMIST PUNKTI:

INNOVATSIOON: Püüame pidevalt pakkuda uuenduslikke tehnoloogialahendusi, uut kujundust ja uusi mudeleid

KVALITEET: Oma pühendumisega tagame, et kõik meie valmistatud kajakid on esmaklassilised

HINNA KVALITEEDI SUHE: Kvaliteet mõistliku hinnaga. Püüame pidevalt leida võimalusi kulude minimeerimiseks ja kvaliteedi optimeerimiseks.